Dinar Clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinar Clan

Dinar Clan Sitesine Hoşgeldiniz..

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

beyazkurt03 hakkında

2 posters
YazarMesaj
Hypeiron
DinarClan Player
DinarClan Player
Hypeiron

beyazkurt03 hakkında Empty
MesajKonu: Geri: beyazkurt03 hakkında   beyazkurt03 hakkında Icon_minitimeSalı Mayıs 27, 2008 8:20 am

BU YAZININ KALDIRILMASI RİCA EDİYORUM HEM BÖLÜME AYKIRI HEMDE GERCEGİ YANSITMIYOR
InFeRnAlPoWeR

InFeRnAlPoWeR

beyazkurt03 hakkında Empty
MesajKonu: Geri: beyazkurt03 hakkında   beyazkurt03 hakkında Icon_minitimeSalı Mayıs 27, 2008 9:03 am

1.Si Aynen katılmak gibi bi zorlama yapılmadı ve istiyenler katıldı.Fazlalık paralarda clan kasasında bulunmakta.

2. Si Senin carın hacklendiyse bunu ahmet abinin üxerine atman büyük sacmalık.benim cevremde de bi cok insanın carı hacklendi.bunun sebebi keyloger dir.

3. Sü Cz de düzenlenen bizin için bi antremandır clanın birbiri ile anlasmasıdır.zorunluluk degildir.bende sahsen işlerim okulum vardı gelemedim.ama kimsede git expe yat press ok a bas demedi.

4. Sü Cz de kimse kimseye asla küfür etmedi etmezde sen bu olayları nerenden uydurdun bi fikrim yok.

son olarakta arkadasım bu yaptıgın suclamalar gercekten cok ayıp bunları sana asla ama asla yakıstıramadım seni siddetle kınıyorum.yazık ettin kendine cok yazık.gözümüzde olan degerinide düşürdün.Bana göre hatanı anlasanda faydası yok umurumda degilsin artık yolun acık olsun....

beyazkurt03 hakkında
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-