Dinar Clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinar Clan

Dinar Clan Sitesine Hoşgeldiniz..

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Regalo'nun yaptığı kansızlık!!!! (Bu olaya sessiz kalan arkdaşlara tşk ederim birer birer!!!

YazarMesaj
ZORCOFF
III LEADER
III LEADER
ZORCOFF

Regalo'nun yaptığı kansızlık!!!! (Bu olaya sessiz kalan arkdaşlara tşk ederim birer birer!!! Empty
MesajKonu: Regalo'nun yaptığı kansızlık!!!! (Bu olaya sessiz kalan arkdaşlara tşk ederim birer birer!!!   Regalo'nun yaptığı kansızlık!!!! (Bu olaya sessiz kalan arkdaşlara tşk ederim birer birer!!! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 3:10 am

Dslerde kasarken sırf recovery takma dediğim için bana kıl kapan ve bana bilinçli olarak laf ve küfür eden bir kansıza müdahele edilmemesinden dolayı herkese tşk ediyorum...
1
Regalo'nun yaptığı kansızlık!!!! (Bu olaya sessiz kalan arkdaşlara tşk ederim birer birer!!! 58092425uo1
Regalo'nun yaptığı kansızlık!!!! (Bu olaya sessiz kalan arkdaşlara tşk ederim birer birer!!! 58092425uo1.57de5bdf9a

2
Regalo'nun yaptığı kansızlık!!!! (Bu olaya sessiz kalan arkdaşlara tşk ederim birer birer!!! 47335552do8
Regalo'nun yaptığı kansızlık!!!! (Bu olaya sessiz kalan arkdaşlara tşk ederim birer birer!!! 47335552do8.45003b9c38

3
Regalo'nun yaptığı kansızlık!!!! (Bu olaya sessiz kalan arkdaşlara tşk ederim birer birer!!! 18635354fd3
Regalo'nun yaptığı kansızlık!!!! (Bu olaya sessiz kalan arkdaşlara tşk ederim birer birer!!! 18635354fd3.b216f7b6df

Regalo'nun yaptığı kansızlık!!!! (Bu olaya sessiz kalan arkdaşlara tşk ederim birer birer!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ezik mezik olaya bak ama